• Gorący sprzedawanie Australia oryginalny trener MRC TMD/Myofunctional ortodontyczne urządzenie TMD
 • Gorący sprzedawanie Australia oryginalny trener MRC TMD/Myofunctional ortodontyczne urządzenie TMD
 • Gorący sprzedawanie Australia oryginalny trener MRC TMD/Myofunctional ortodontyczne urządzenie TMD
 • Gorący sprzedawanie Australia oryginalny trener MRC TMD/Myofunctional ortodontyczne urządzenie TMD
 • Gorący sprzedawanie Australia oryginalny trener MRC TMD/Myofunctional ortodontyczne urządzenie TMD
 • Gorący sprzedawanie Australia oryginalny trener MRC TMD/Myofunctional ortodontyczne urządzenie TMD

Gorący sprzedawanie Australia oryginalny trener MRC TMD/Myofunctional ortodontyczne urządzenie TMD

Indeks: g584

Stan: : Nowy produkt

 • zł270.23

Udostępnij

Oryginalna australia trener TMD cechy konstrukcyjne urządzenia TMJ Charakterystyka konstrukcyjna urządzenia TMD Podstawa w kształcie Aerofoil-do dekompresji stawów.

Formowalnej -Dla niestandardowej korekcji zgryzu.

Niski profil -Dla wygody pacjenta i łatwej mowy.

Płata kształt -Do dekompresji stawów.

TMD urządzenia ™

, TMD urządzenia ™ Wykonuje się tak samo jak TMJ urządzenia™ , Tylko jest specjalnie zaprojektowany dla pacjentów, którzy wymagają szyny dziennej w celu złagodzenia objawów TMJ.

Leczy objawy, rozkładając stawy TM przez podstawę w kształcie aerofoil. Konfigurowalna, niskoprofilowa konstrukcja pozwala na ciasne i wygodne dopasowanie dla pacjentów, którzy muszą zachować wyraźną mowę w ciągu dnia.

, TMJ System ™

, TMJ System ™ Składa się z serii miękkich urządzeń wewnątrzustnych zaprojektowanych specjalnie w celu wspomagania diagnozy i łagodzenia objawów zaburzeń TMJ.

Urządzenia mają ciepły z tyłu, który zmniejsza ciśnienie poprzez delikatne dekompresowanie zapalonych stawów po umieszczeniu w jamie ustnej. Automatycznie korygują również wyrównanie dolnej szczęki i rozciągają ciasne i bolesne mięśnie wokół szczęk, głowy i szyi, powodując natychmiastowy spadek bólu. Przez długi czas pomaga to zmniejszyć długotrwały ból. Bruxing (szlifowanie zębów) zapobiega również opatentowana podstawa w kształcie aerofoil i podwójnie formowana konstrukcja.

Sposób użycia

, TMD urządzenia ™ Jest najbardziej skuteczny, gdy jest używany w ciągu dnia w połączeniu z TMJ urządzenia ™ W nocy. Może on być stosowany do natychmiastowego objaw ulgę w przez cały dzień i jest szczególnie skuteczny w zmniejszaniu chcą państwo otrzymać telefon zwrotny i ostre TM ból stawów. Jest również odpowiedni dla pacjentów, którzy nie mają zębów trzonowych. Jak działa TMD APPLIANCE™ On TMD urządzenia ™ (Temporo-żuchwy dzień) jest konfigurowalny szyna, która pozwala na łatwe mowy i może być podawany natychmiast. Posiada twardy wewnętrzny rdzeń, dzięki czemu pacjenci z brakującymi zębami lub przesuniętą tarczą mogą uzyskać bardzo szybką ulgę w objawach; Szczególnie jeśli mają ograniczoną zdolność otwierania. Jest to idealne połączenie do leczenia zarówno wewnętrznych, jak i dodatkowych problemów kapsułkowych i może być noszony przez cały dzień.

, TMD urządzenia ™ Jest skuteczny, prosty w użyciu i może być wydawany przez lekarza bez dodatkowego skierowania potrzebne. Dla pacjentów, którzy wymagają więcej czasu leczenia w nocy podczas snu, TMJ urządzenia ™ Jest również dostępna. Mocne i dostosowane do indywidualnego pacjenta. Uniwersalne aplikacje-nadal można je stosować, gdy brakuje trzonowców. 5 minut, aby dopasować i dostosować. Podstawa w kształcie Aerofoil do dekompresji stawów.

Tagi: maska tlenowa do spania, trener biodra, maską na twarz do spania, trener gorset, mask do spania, maska na oczy do spania, łapacz snu, maska do spania puchata, talia trener, dziewczyna trener pas.

 • Size: regular
 • Numer/Liczba modelu: TMD Appliance
 • Materiał: PV
 • Tryb pracy: AUTO
 • Corlor: white
 • Typ: Anti snore ustnik
 • Nazwa marki: NUODI
 • Typ artykułu: Sleep & chrapanie


Sunny5252
2020-12-05
5/5
Excelente producto. Rápido envío. Les dejo las fotos para que lo vean

Produkty powiązane

Przenośny ozon Cleaner Respirator dezynfektor pomoc w leczeniu zaburzeń snu oddychanie oczyszczacz powietrza Respirator dezynfekcja maszyna opieka zdrowotna Funkcja 1. Prosta obsługa: sterowane za pomocą przycisków, bez potrzeby ustawiania. Maszyna dezynfekująca działa przez około 25 minut, aby skutecznie zdezynfekować produkt i automatycznie wyłączyć urządzenie, bez konieczności wydłużenia czasu dezynfekcji. 2. Skuteczna
Opinie
Elektryczne urządzenie przeciw chrapaniu stężenie tlenu CPAP Stop chrapanie nosa Dilator zacisk na nos poprawić bezdech senny pomoc 100% nowy i wysokiej jakości Cechy: Nieszkodliwe, miękkie i wygodne materiały silikonowe i ABS sprawiają, że jest mocno zamocowany w nozdrza, tworząc idealne uszczelnienie bez potrzeby stosowania pasków. Zmniejsz chrapanie i przekrwienie nosa, aby zapewnić ci dobry sen
Opinie
Inteligentna elektryczna głowa śpiąca pomoc w leczeniu zaburzeń snu bezprzewodowe ładowanie hipnoza wielofunkcyjny masażer praktyczny Cechy: 1. Trzy tryby: produkt ma trzy tryby do wyboru: sen, dekompresja i kojący, które mogą zaspokoić różne potrzeby różnych ludzi. 2. Najnowocześniejsza technologia: produkt wykorzystuje fale stymulujące TSNS, aby zwiększyć wydzielanie endorfin, zablokować przewodzenie
Opinie
3D do spania cieniowania cień do powiek maska z 2 para profesjonalne dźwiękoszczelne zatyczki do uszu spania anty-poziom hałasu darmowa wysyłka Kolor produktu będzie się nieznacznie różnić się od rzeczywistego ze względu na światło, kąt widzenia, wyświetlacz, etc. proszę zwrócić uwagę na zakup!
Opinie